Echo Maryi Królowej Pokoju

Główna

 • 1.

  Kochani, uległa zmianie data pielgrzymki na Podwyższenie Krzyża do Medziugorja , na przeżycie równiez beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego na Križevcu. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy!

  Czytaj dalej >>>>>>>>

 • 2.

  O.Livio: Mario! Słuchając tego orędzia odniosłem wrażenie, jakby Niebo się otworzyło zsyłając nam to, co najpiękniejsze. Matka Boża zaczyna od radości, potem mówi o pokoju i miłości. Wspomina o Niebie i zapewnia „jestem z wami”. Tak, jakby chciała przynieść całą radość Raju, aby zapanowała na Ziemi, na tym łez padole. 

  Czytaj dalej >>>>>>>>>

 • 3.

  „Drogie dzieci! Z radością wzywam was wszystkich, kochane dzieci, którzy odpowiedzieliście na moje wezwanie: bądźcie radością i pokojem. Świadczcie swoim życiem o Niebie, które wam przynoszę.

  Czytaj dalej >>>>>>>

 • 4.

  „Drogie dzieci, również dzisiaj pragnę wezwać was, abyście byli odbiciem mojej obecności. Nieście moje orędzia, rozpowszechniajcie moje orędzia. Módlcie się szczególnie za te wszystkie moje dzieci, które oddaliły się od mojego Syna Jezusa. 

   

  Czytaj dalej >>>>>>>

 • 5.

  W związku ze śmiercią arcybiskupa Henryka Hosera, jako polska rodzina medziugorska skupiona przy „Echu Medziugorja”, pragniemy zjednoczyć się w modlitwie o spokój Jego duszy i wieczne oglądanie Boga twarzą w twarz.

 • 6.

  W tych trudnych czasach powierzajmy się Bogu z ufnością – odmawiajmy z wiarą Koronkę do Bożego Miłosierdzia, aby uciszać żywioły – właśnie do tego zachęcał Jezus św. siostrę Faustynę (Dz 1731). Odmawiajmy także specjalną modlitwą św. Antoniego przeciwko kataklizmom.

 • 7.

  Bóg powierzył Maryi w czasach ostatecznych szczególną rolę – sprowadzenie człowieka na drogę zbawienia. Poprzez objawienia Maryja chce uświadomić każdemu z nas jak ważne jest nasze natychmiastowe nawrócenie. 

  Czytaj dalej >>>>>>>>

 • 8.

  Zapraszamy do zapoznania się z książką Christine Watkins, amerykańskiej, katolickiej mówczyni pt. „Ostrzeżenie”. Nasza recenzja jest juz dostępna w Czytelni.

   czytaj dalej>>>

 • 9.

  O. Peter Mary Rookey - orędownik Medziugorja, wypraszał tysiące uzdrowień na duszy i na ciele. Charyzmat uzdrawiania, jakim Pan Bóg go obdarzył, przyniósł mu światową sławę. Obecnie trwają przygotowania do otwarcia procesu beatyfikacyjnego o Petera.

 • 10.

  Bóg Ojciec pragnie być ZNANY, KOCHANY I CZCZONY jako OJCIEC i to NAJLEPSZY. Nikt, kto przyczyni się do głoszenia Jego Miłości nie zostanie bez nagrody - tak obiecał Pan Jezus s. Leokadii Nastał, a więc do dzieła. Całe orędzie do kupienia w Redakcji Echa za 7 zł.

  Czytaj dalej >>>>>>>>>

 • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)