Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Coroczne objawienie Mirjany 18 marzec 2014r.

Coroczne objawienie Mirjany 18 marzec 2014r.

 „Drogie dzieci! Jako matka pragnę być wam pomocna. Pragnę wam moją macierzyńską miłością pomóc otworzyć swoje serce, byście na pierwszym miejscu w nim umieścili mojego Syna. Pragnę, by przez waszą miłość do mojego Syna i przez waszą modlitwę, oświeciło was Boże światło i wypełniło Boże miłosierdzie. Pragnę, by w ten sposób rozproszyła się ciemność i cień śmierci, które chcą was otoczyć i uwieść. Pragnę, byście odczuli radość błogosławieństwa Bożej obietnicy. Wy, dzieci ludzkie, wy jesteście dziećmi Bożymi, wy jesteście moimi dziećmi. Dlatego, dzieci moje, idźcie drogami, którymi was moja miłość prowadzi, uczy pokory, mądrości i znajduje drogę do Ojca Niebieskiego. Módlcie się ze mną za tymi, którzy mnie nie akceptują i nie idą za mną, za tymi, którzy z powodu zatwardziałości swego serca,  nie mogą odczuć radości pokory, pobożności, pokoju i miłości - radości mego Syna. Módlcie się, aby wasi pasterze swoimi błogosławionymi rękoma zawsze dawali wam radość Bożego błogosławieństwa. Dziękuję wam”.

Komentarz >>>

     

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)