Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Doroczne orędzie z 25 grudnia 2018 r. dla Jakova

Doroczne orędzie z 25 grudnia 2018 r. dla Jakova

Doroczne orędzie z 25 grudnia 2018 r. dla Jakova, podczas objawienia, które trwało od 13:38 do 13:47.

Drogie dzieci, w tym dniu pełnym łask wzywam was do miłości. Kochane dzieci, Bóg kocha was bezgranicznie i dlatego, kochane dzieci, pełni ufności nie patrzcie w przeszłość, ale bez lęku oddajcie Mu całkowicie swoje serce, aby On wypełnił je swoją miłością. Nie bójcie się wierzyć w Jego miłość i miłosierdzie, ponieważ Jego miłość jest mocniejsza od każdej waszej słabości i lęku. Dlatego, kochane dzieci, z sercami pełnymi miłości ufajcie Jezusowi i powiedzcie Mu swoje „tak”, albowiem On jest jedyną drogą, która prowadzi was do Ojca Przedwiecznego.

     

Oferta miesiąca:

  • W maju – miesiącu poświęconym Maryi - polecamy książkę przybliżającą orędzia Matki Bożej z Medziugorja. „Módlcie się, by zwyciężyć szatana”, to lektura, w której szczególny nacisk położono na przesłania odnośnie zmagań ze złem. Do każdej zakupionej książki dodajemy ulotkę „5 kamieni” oraz obrazek: „Pierwszy dzień objawień w Medziugorju”.

    Przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)