Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Doroczne orędzie z 25 grudnia 2018 r. dla Jakova

Doroczne orędzie z 25 grudnia 2018 r. dla Jakova

Doroczne orędzie z 25 grudnia 2018 r. dla Jakova, podczas objawienia, które trwało od 13:38 do 13:47.

Drogie dzieci, w tym dniu pełnym łask wzywam was do miłości. Kochane dzieci, Bóg kocha was bezgranicznie i dlatego, kochane dzieci, pełni ufności nie patrzcie w przeszłość, ale bez lęku oddajcie Mu całkowicie swoje serce, aby On wypełnił je swoją miłością. Nie bójcie się wierzyć w Jego miłość i miłosierdzie, ponieważ Jego miłość jest mocniejsza od każdej waszej słabości i lęku. Dlatego, kochane dzieci, z sercami pełnymi miłości ufajcie Jezusowi i powiedzcie Mu swoje „tak”, albowiem On jest jedyną drogą, która prowadzi was do Ojca Przedwiecznego.

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu sierpniu, który w sposób szczególny poświęcony jest Matce Bożej, polecamy książkę ks. Piotra Glasa "Ostatnie wołanie Maryi". Do każdej sprzedanej w tym miesiącu książki dodajemy dwa obrazki: obrazek z pierwszym orędziem z Medziugorja oraz obrazek z Koronką Pokoju

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)