Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Kącik czytelniczy. "Vicka mówi do młodych i do rodzin"

Kącik czytelniczy. "Vicka mówi do młodych i do rodzin"

Obecnie żyjemy w czasach, kiedy przeczy się nawet temu, że Jezus żył i że istnieje życie pozagrobowe. Nasz wzrok nie sięga poza to co widzialne i namacalne. Wielu ludzi twierdzi, że religia jest tworem ludzkiego umysłu, który potrzebuje kogoś, kto by go pocieszył i nadał sens jego życiu. Wątpliwości wkradają się nawet w serca wierzących, którzy czasem dają się skusić myśli, że niebo świeci pustkami. Ale gdy niebiosa otwierają się, a ich niebiańscy mieszkańcy zstępują na ziemię i pokazują się osobom, które dają wiarygodne świadectwo tego faktu, oto nowy entuzjazm zapala się w sercach ludzi wierzących.

W Medziugorju nie chodzi o nieliczne objawienia, ale o niemalże dwadzieścia lat codziennych objawień, które dotyczą sześciorga młodych ludzi, zupełnie normalnych, co potwierdzają zresztą dokładne testy naukowe. W ich jednobrzmiącym świadectwie nie ma najmniejszych rozbieżności. Chodzi niewątpliwie o wielki znak, który Bóg daje nam o prawdzie wiary chrześcijańskiej. Skoro Matka Boża się objawia, chrześcijaństwo jest prawdziwą religią. W czasach gdy panoszy się supermarket mieszaniny przeróżnych wyznań, oto Niebo utwierdza zagubionych chrześcijan co do świetlanej prawdy ich wiary.

 

Ciąg dalszy znajdą państwo w książce dostępnej w naszej księgarni tutaj.

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)