Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Koronka o ocalenie i uświęcenie rodzin

Koronka o ocalenie i uświęcenie rodzin

Ta Koronka jest darem Nieba na te trudne czasy. Powstała ona pod natchnieniem Ducha Świętego około 10 lat temu. Znała ją bardzo wąska grupa ludzi. Okazała się skuteczną modlitwą. Kiedy we wrześniu 2022 r. podczas Wielkiego, Tygodniowego Odpustu w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Dziewicy w Zawadzie na Podkarpaciu, w jednym z tych dni kazanie głosił ojciec Tadeusz Rydzyk i przytoczył słowa siostry Łucji, widzącej z Fatimy, że ostateczna bitwa między Bogiem a królestwem szatana będzie się toczyć o małżeństwa i rodziny. Słowa te skierowała w liście do kardynała Carlo Caffarra kiedy był arcybiskupem Bolonii. Mówił on o tym, 16.02.2008 r., na falach Radia Padre Pio. Kardynał wyjaśnił też, że Ojciec Święty Jan Paweł II zlecił mu zaplanowanie i założenie Papieskiego Instytutu dla Studiów nad Małżeństwem i Rodziną. Całość tekstu można znaleźć pod linkiem – https://www.karmel.pl/siostra-lucja-ostateczna-bitwa-stoczy-sie-o-rodzine/.

Pod wpływem kazania ojca Tadeusza zrodził się pomysł aby upublicznić tę Koronkę. W związku z tym poproszono księdza Józefa Bąka, proboszcza parafii Chrystusa Króla w Górze Motycznej, który podjął starania w tej materii u władz kościelnych, zakończone pozytywnie otrzymując Nihil obstat, Tarnów, dnia 17.10.2022 r. od ks. prof. dr hab. Janusza Królikowskiego oraz Imprimatur OW-2.2/26/22, Tarnów, dnia 18.10.2022 r. wraz z zezwoleniem na druk i publikację Koronki z pasterskim błogosławieństwem Wikariusza Generalnego ks. biskupa Stanisława Salaterskiego. W związku z tym przekazujemy tę Koronkę Czytelnikom Echa Królowej Pokoju zachęcając drogich Czytelników do modlitwy, kserowania, drukowania i przekazywania swoim bliskim i znajomym.

Ojcze nasz.. Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Na dużych paciorkach:

Panie Boże, Ojcze Stworzycielu nasz, przez Krzyż i Najdroższą Krew przelaną za nas w czasie Męki
i przez Śmierć Twojego Boskiego Syna, a Pana naszego, Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela i Króla, przez mieczem boleści przeszyte Niepokalane Serce Najświętszej Dziewicy Maryi, Matki Twojego Boskiego Syna, a naszej Pani i Królowej, prosimy:

Na małych paciorkach:

Panie Boże, nasz Ojcze, przez zasługi Najdroższej Krwi Chrystusa, ocal i uświęć nasze(ą), rodziny(ę), uwolnij je (ją) z niepokojów i udręk, oddal od nich (od niej) ataki szatana.

Na zakończenie:

Duchu Święty, Ciebie prosimy umacniaj i uświęcaj nasze(ą) rodziny(ę). (3 razy)
Święty Józefie Opiekunie i Głowo Świętej Rodziny, opiekuj się naszymi(ą) rodzinami(ą) i módl się za nami. (3 razy)

Nihil obstat
Tarnów, dnia 17.10.2022 r., ks. prof. dr hab. Janusz Królikowski
Imprimatur
OW-2.2/26/22, Tarnów, dnia 18.10.2022 r.
Stanisław Salaterski
Wikariusz generalny

Zdjęcie obrazka zamieszczamy na pierwszej stronie Echa.

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)