Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Krucjata Różańcowa w intencji WYBORÓW PREZYDENCKICH

Krucjata Różańcowa w intencji WYBORÓW PREZYDENCKICH

Drodzy Rodacy!

Polska znajduje się w bardzo ważnym czasie jakim są WYBORY PREZYDENCKIE. Widzimy co się dzieje dookoła, jaki jest zamęt i podziały w naszym kraju. Jako ludzie WIARY powinniśmy wziąć odpowiedzialność za losy naszej ukochanej Ojczyzny dlatego chcielibyśmy zachęcić Was i Wasze rodziny, znajomych do wzięcia udziału w inicjatywie pt.:

"POLSKA KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI WYBORÓW" za wstawiennictwem Królowej Polski, wszystkich Aniołów i Świętych naszej Ojczyzny (plakat akcji w załączniku)

Start krucjaty: 20.06 (sob) o godz. 21:00 (dzień Niepokalanego Serca Maryi)
Zakończenie: 28.06 (niedz) godz. 21:00 (zakończenie głosowania)

Intencja szczegółowa: o światło Ducha Świętego dla Polaków aby wybrali Prezydenta zgodnie z wolą Niepokalanej, który będzie stał na straży wartości: Bóg, Rodzina, Ojczyzna.

Dołącz do nas! Wystarczy że poświęcisz 1h na modlitwę różańcową!
Zgłoś swój udział na info@ajim.pl lub 601 556 345

Poprzez maila lub smsa podaj: Imię + miasto + swoje preferencje co do dnia i godziny odmawiania różańca (najlepiej kilka możliwości), a my odpowiednio przydzielimy wpisując w tabelę, aby różaniec był odmawiany nieustannie w tym ważnym dla Polski czasie (nie ukrywamy że największym wyzwaniem będą godziny nocne dlatego jeśli ktoś ma możliwość to wybierzcie właśnie takie oraz jeśli macie więcej czasu bo jesteście np. na emeryturze lub urlopie to napiszcie że dzień i godzina - DOWOLNA to ułatwi nam przydzielanie czasu modlitwy).

Codziennie o 20:30 zapraszamy na kanał YouTube Apostolat Jezusa i Maryi AJIM aby modlić się wspólnie na różańcu na żywo.
https://www.youtube.com/channel/UCY8bPQy8y-kqJPdftaTgtkQ?view_as=subscriber
Akcja ma błogosławieństwo poznańskiego biskupa pomocniczego.
Prosimy o rozesłanie informacji do Waszych znajomych.

POBIERZ PLAKAT >>>

Startujemy 20 czerwca, o 20:30 więc PEŁNA MOBILIZACJA bo potrzebnych jest łącznie 192 osób (8dni x 24h), które włączą się do krucjaty różańcowej!

Kard. A. Hlond:
"Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i różańcem. Trzeba ufać i modlić się. Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod jej płaszczem. Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę"

--
Szymon Grzechulski
tel. 601 556 345
AJIM Apostolat Jezusa i Maryi
ajim.pl

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)