Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Mega Modlitwa

Mega Modlitwa

„Drogie dzieci! Módlcie się w moich intencjach, bo szatan chce zniszczyć mój plan, który tu mam i skraść wam pokój. ....” (25.08.2014 r.). Nasze intencje są zawsze intencjami Matki Bożej, ale Jej intencje nie są zawsze naszymi” - mawiał o. Slavko Brabarić. Troska o Boże Królestwo jest o wiele ważniejsza niż nasze zwykłe codzienne sprawy. Uczy nas tego Jezus w Ewangelii: „Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane…” (Mt 7,33-34).

Szczęść Boże!

Drodzy Przyjaciele, dziś na stronie - medjugorje.org.pl - został przywrócony system zapisów do 24-godzinnego Różańca w intencjach Matki Bożej, a zgłoszenia zostały uzupełnione w terminarzu oraz spisie diecezji. Jeśli Twoje zgłoszenie nie widnieje w danej diecezji oznacza to, że zgłoszenie nie zostało wysłane do nas w sposób prawidłowy. W takim wypadku prosimy o dokonanie ponownego zgłoszenia. Prosimy także o zachęcanie znajomych do przyłączenia się do Różańca, by w ten sposób plany Maryi, Boże plany realizowały się w Polsce i na świecie. Aby przyłączyć się do Mega Modlitwy należy dokonać zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny umieszczony na stronie: http://medjugorje.org.pl/dzial-modlitewny/intencje-matki-bozej.html

Z pozdrowieniami: Zespół Medziugorje Mir

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)