Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Archiwum » Nie nakręcajmy się tylko nawracajmy się!

Nie nakręcajmy się tylko nawracajmy się!

Tak jak w przypadku fałszywego orędzia przypisywanego Gospie a rzekomo przekazanego Ivanovi, tak i teraz powstają kolejne łańcuszki nawołujące do modlitwy, powołujące się na znane autorytety i osobistości dla podkreślenia wiarygodności, a w rezultacie mające na celu rozbicie jedności.

W naszym narodzie i na świecie też, mamy już dobrze wypracowane pewne tradycje modlitewne (Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Droga Krzyżowa, pierwsze soboty, litanie), których  powinniśmy się trzymać, bo siła jest w wierności modlitwie niekoniecznie w mnożeniu modlitwy.

Dlatego podaję krążące ostatnio „akcje”:

Fatima

1 - Pilne! Nadchodzi pomoc z Nieba! Ojciec Hector, zarządca Mater Fatima, prosi, by 19 marca o godz. 15:00, świat zjednoczył się na wspólnej modlitwie do Trójcy Przenajświętszej odmawiając 3 x Ojcze Nasz z prośbą o zahamowanie pandemii. Będziemy wysłuchani! Proszę przekazać tę wiadomość dalej... 19 marca godz. 15:00 przez ręce Matki Bożej Fatimskiej 3 x Ojcze Nasz.

2 -  Sanktuarium w Fatimie zamknięte ..kustosz groty objawień modlił się w nocy miał widzenie z M.B.ona mu dała orędzie aby przekazał światu że idzie pomoc z nieba ... M.B. prosi aby cały świat się modlił o godz.15 każdego dnia 3 razy Ojcze Nasz dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej. Pilne ...przekaż dalej

I odpowiedź z Krzeptówek  od  o.Krzysztofa Czapli:

Ave, Maria! Nie wiem czy chodzi o ks. Rektora czy ks. Hektora. Nie jest to znana osoba. Aczkolwiek inicjatywa Mater Fatima łączy się z grupą księży z Brazylii, którzy nie działają w łączności z Sanktuarium w Fatimie. Ich ostatnia inicjatywa z racji 100. rocznicy śmierci św. Hiacynty miała miejsce w kościele parafialnym w Fatimie (jest to inna miejscowość niż Fatima, gdzie jest znane nam Sanktuarium), a nie w Sanktuarium Fatimskim. Sanktuarium w Fatimie wraz z ks. kard. Marto zorganizowało 100. rocznicę śmierci św. Hiacynty, w którym kapłani z Mater Fatima nie uczestniczyli.

Jest to kolejna inicjatywa, która raczej dzieli niż łączy. Znów nowe dzieło, nowa recepta, a przecież wskazanie Matki Bożej z Fatimy jest ciągle to samo, choć nie w pełni podjęte.

Z pozdrowieniami ks. Krzysztof

- Organizatorzy tych 3x Ojcze.. powinni wiedzieć, że o 15.00 jest Godzina Miłosierdzia, którą w objawieniach zaznaczył sam Pan Jezus więc byłoby dobrze, aby człowiek już nie kombinował i nie zmieniał Boga. Dlatego przekaż to temu kto ci wysłał te wiadomość niech ona trafi do tych co to rozesłali.

Dzięki, Ewa Jurasz

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)