Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Niebiański Lot

Niebiański Lot

Bogu Najwyższemu, w Trójcy Jedynemu Cześć i Chwała.

W dniach 26 i 27 marca 2020r., we czwartek i piątek, miało miejsce kolejne wielkie wydarzenie DUCHOWE dla naszego kraju. W tej sytuacji, w której się znajduje cały świat - jedyna ucieczka i schronienie jest w Bogu. I tak dzięki natchnieniu Ducha Świętego znalazły się osoby w naszym narodzie, które podjęły się tego natchnienia/wezwania, aby nasz kraj wzdłuż granic pobłogosławił Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie. I tak się stało - jest to trzecia "akcja" graniczna:

1- Różaniec,

2- Opasanie wstęgą Krwi Pana Jezusa,

i 3 - lot nad granicami z Panem Jezusem.

Kochani to piękne, ale jeżeli się NIE NAWRÓCIMY i nie rozpoznamy CZASU NAWIEDZENIA DLA ŚWIATA PRZEZ TE WYDARZENIA - to na nic się to nie zda. Bóg nas będzie kochał nadal tak jak teraz nas kocha - pytanie tylko czy przyjmiemy Jego Miłość i będziemy do Niego należeć? Czy zaczniemy myśleć o życiu w wieczności? Jeżeli byłyby takie starania aby unikać grzechu jak teraz unikamy możliwości zarażenia się wirusem - to już bylibyśmy w NIEBIE.

TUTAJ przedstawiamy zdjęcia z Niebiańskiego Lotu - włącznie z przelotem nad moją okolicą (Żywiecczyzna) - Chwała Bogu. Amen.

W intencji pomysłodawcy i wykonawców tego dzieła odmówmy Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

Dziękuję,  Ewa Jurasz

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)