Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Nowy Rok ze Wspólnotą Błogosławieństw

Nowy Rok ze Wspólnotą Błogosławieństw

Zapraszamy na Nowy Rok ze Wspólnotą Błogosławieństw do domu Jezusa Miłosiernego w Strzelcach Opolskich od 30.12.2017 do 01.01.2018. W programie: wspólna liturgia, Msze Święte, konferencje, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Nieszpory Zmartwychwstania, Tańce Izraelskie i wspólne świętowanie…

Początek: 30 grudnia godz. 9.00 (możliwy przyjazd 29 grudnia wieczorem) Koniec: 01.01.2018 po obiedzie. Prosimy o szybkie zapisywanie się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. W załączniku karta zgłoszeniowa.

Wasze siostry ze Wspólnoty Błogosławieństw

 

Wspólnota Błogosławieństw, Dom Jezusa Miłosiernego, ul. Powstańców Śl. 8 47-100 Strzelce Opolskie

Tel: 77 461 33 68

pobierz kartę zgłoszeniową >>>

     

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)