Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Orędzia dla Ivana z czerwca 2021r.

Orędzia dla Ivana z czerwca 2021r.

13.06.2021- Mestrino (Padwa) 

 „Drogie dzieci, tak wiele razy powtarzałam i dzisiejszego wieczoru pragnę jeszcze raz powtórzyć: módlcie się drogie dzieci o nawrócenie. Szczególnie tego wieczoru wzywam was do modlitwy o nawrócenie w gronie rodzinnym. Módlcie się za wszystkie dzieci, które odwróciły się od swoich rodziców i odwrotnie, módlcie się za tych rodziców, którzy zaniedbują swoje dzieci. Proszę, módlcie się, aby Łaska Boża i działanie Ducha Świętego prowadziły te dzieci i tych rodziców, którzy są daleko od zjednoczenia z moim Synem Chrystusem Jezusem. Dziękuję wam drogie dzieci, że również tego wieczoru odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

 

19.06.2021

„Drogie dzieci, wszyscy jesteście dla mnie ważni. Módlcie się i radujcie ze mną, radujcie się każdym sercem, które zostało przemienione i wytrwało aż do dzisiaj. Dzisiaj szczególnie módlcie się za wszystkie grupy modlitewne, które są owocem mojego przyjścia. Matka modli się za każdego z was i wstawia się za każdym z was przed swoim Synem. Dziękuję wam drogie dzieci, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

 

24.06.2021 

„Drogie dzieci: czuję się szczęśliwa, moje Serce jest radosne. Już dziś pragnę was zaprosić, abyście byli moim żywym znakiem, znakiem mojej obecności. Również dzisiaj pragnę was zachęcić, byście żyli moimi orędziami. Wiedzcie, dzieci moje, że Ja, wasza Matka, zawsze was szukam, nawet w najtrudniejszych chwilach. Wstawiam się za wami wszystkimi u mojego Syna. Dziękuję wam, drogie dzieci, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)