Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Orędzia dla Ivana

Orędzia dla Ivana

8. stycznia 2022 r.

„Drogie dzieci, dzisiaj szczególnie wzywam was, abyście byli odbiciem mojej obecności w świecie. Bądźcie zainteresowani moimi orędziami i rozpowszechniajcie moje orędzia. Zachęcajcie innych do modlitwy, zwłaszcza rodziny do modlitwy rodzinnej. Błagam was, abyście zachęcali własną rodzinę do modlitwy rodzinnej. Niech Bóg będzie w centrum waszej rodziny, tak byście byli świadkami piękna, które Bóg daje waszym rodzinom i waszemu życiu. Dziękuję, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

22 stycznia 2022 r.

„Drogie dzieci! Również dzisiaj Matka wzywa was w sposób szczególny do modlitwy o pokój, o pokój na świecie. W tym czasie kryzysu módlcie się szczególnie o pokój, o pokój w sercach, ponieważ pokój pochodzi z serca człowieka, jeśli Bóg zamieszkał w sercu człowieka. Dlatego nie zamykajcie się, kochane dzieci, ale wykorzystajcie ten czas i proście o dary pokoju i miłości, abyście swoim życiem byli świadkami dla innych. Również dzisiaj błogosławię was moim macierzyńskim błogosławieństwem. Dziękuję wam drogie dzieci, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)