Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Orędzia dla Ivana z 16.01 i 21.01.2021 r.

Orędzia dla Ivana z 16.01 i 21.01.2021 r.

Orędzie dla Ivana 16.01.2021 r. 

„Drogie dzieci, również dzisiaj pragnę zachęcić was do odnowienia orędzi, które wam daję i do życia moimi orędziami. W tym czasie łaski pragnę was wezwać, abyście otworzyli wasze serca, szczególnie w waszych rodzinach. Żyjcie, pracujcie i módlcie się. Dziękuję drogie dzieci, że również dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

 Orędzie dla Ivana 21.01.2021 r.

„Drogie dzieci, w Ewangelii, mój Syn, wielokrotnie mówi nam: „Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy obciążeni i uciśnieni jesteście, a Ja was pokrzepię, dam wam siłę”. Również dzisiaj wzywam was, drogie dzieci, abyście przyszli do Niego, aby Go spotkać. Zdecydujcie się na Niego i z Nim idźcie w przyszłość. W ten sposób będziecie pewni i bezpieczni, ponieważ ten świat nie może dać wam pewności ani pokoju. Tylko On może. W szczególny sposób wzywam was, drogie dzieci, do trwania na modlitwie. Modlę się za wami wszystkimi i oręduję za wami wszystkimi przed moim Synem. Dziękuję, drogie dzieci, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ”.

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)