Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Orędzie dla Mirjany z 2 lutego 2015r.

Orędzie dla Mirjany z 2 lutego 2015r.

Drogie dzieci, oto jestem z wami. Patrzę na was, uśmiecham się do was i miłuję was, tak jak może to czynić tylko Matka. W Duchu Świętym, który przychodzi przez moją czystość, widzę wasze serca i przedstawiam je mojemu Synowi. Już od dłuższego czasu proszę was, abyście byli moimi apostołami, abyście modlili się za tych, którzy nie poznali miłości Bożej. Proszę o modlitwę wypowiadaną sercem, modlitwę, prowadzącą do uczynków i wyrzeczeń. Nie traćcie czasu na rozpamiętywanie, czy jesteście godni, aby być moimi apostołami. Ojciec Niebieski osądzi wszystkich, ale wy miłujcie i słuchajcie Go. Wiem, że to wszystko wydaje się wam dziwne, podobnie jak sam fakt mojego przebywania wśród was, ale przyjmijcie to z radością i módlcie się, abyście mogli zrozumieć, że jesteście godni pracować dla Nieba. Moja miłość czuwa nad wami. Módlcie się, aby moja miłość zwyciężyła we wszystkich sercach, ponieważ to jest miłość, która przebacza, obdarowuje i nigdy się nie kończy. Dziękuję wam!

Komentarz >>>

     

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)