Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Petycja w obronie ks. Oko

Petycja w obronie ks. Oko

Brońmy PRAWDY – nie pozwólmy, aby ks. Dariusz Oko został bezprawnie skazany i podpiszmy petycję w jego obronie!!!

"Szanowni Państwo, Drogie Siostry i Bracia, jak zapewne wiadomo, zostałem skazany przez sąd niemiecki za to, że homoseksualne kliki duchownych-przestępców - jak kardynał Theodore McCarrick - określiłem (po dłuższym wyliczeniu ich win, jako między - podsumowanie) mianem „pasożytów” i „raka” Kościoła.

Pan Jezus tego rodzaju upadłe grupy duchownych określał jeszcze wielokrotnie surowiej mówiąc o nich: „obłudnicy, pełni zdzierstwa i niegodziwości, głupi i ślepi, przewodnicy ślepi, węże, plemię żmijowe, mordercy proroków, groby pobielane, winni piekła, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?” (Por. Mt 23, 12-36 oraz Łk 11, 37-53). Widać zatem, że dzisiaj w Niemczech Pana Jezusa skazano by na karę wielokrotnie dłuższego więzienia i to już jest wystarczające wyjaśnienie całej sytuacji.

Jeśli Państwo popierają te zmagania, to proszę o poparcie i rozpowszechnianie petycji w mojej obronie, które dotąd, do dnia Święta Przemienienia Pańskiego podpisało już ponad 35 tysięcy osób.

Jest ona dostępna także po angielsku i niemiecku: https://bronmyksiedzaoko.pl/pl/?fbcli...http://defendreverendoko.org – English http://verteidigedenpriesteroko.de/ - Deutsch Oczywiście tutaj nie chodzi jedynie o mnie, ale w ogóle o ludzką wolność i godność w całej Unii Europejskiej, gdyż zależnie od wyniku procesu, który mnie czeka, będzie postępować wiele innych sądów. Tutaj chodzi o obronę przed nową ateistyczną ideologią, o obronę fundamentalnej godności człowieka i chrześcijanina, o obronę wolności słowa, wolności nauki i wolności religii, to nasza wspólna sprawa. Ideolodzy gender chcą nas znowu poniżyć i zniewolić podobnie, jak czynili to ich ojcowie, czyli ideologowie bolszewiccy oraz nacjonalistyczni.

Z prośbą o modlitwę Ks. Dariusz Oko”

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)