Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Polecamy

Polecamy

W miesiącu październiku polecamy wywiad Tomasza P. Terlikowskiego z niezwykłym kapłanem, który swoje duchowe życie oparł na wielkim świętym z Lbanu. Do każdej zakupionej książki "Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela" dodajemy obrazek z modlitwą do św. Charbela Makhloufa

przejdź do sklepu >>>

 

 

 

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)