Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Rekolekcje zawierzenia

Rekolekcje zawierzenia

13 lipca 1917 roku Matka Boża w kilku zdaniach zawarła proroctwo i zarazem ostrzeżenie dotyczące historii całego XX stulecia.
„Jeśli zrobi się to, co ja wam mówię, wiele dusz zostanie uratowanych, nastanie pokój na świecie. Wojna się skończy. Ale jeżeli się nie przestanie obrażać Boga, to za pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga, gorsza. (...) Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Sprawiedliwi będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju”.

Wszystko, o czym Matka Boża mówiła w Fatimie spełniło się i nadal się spełnia – na naszych oczach...
http://fraszki-ulotki.info/2017/05/jesli-zrobi-sie-to-co-ja-wam-mowie.html

Kościół przechodzi wielką próbę. Serca wiernych wydają owoce: albo ducha Światłości, albo Ciemności. Doświadczenia spadające teraz na świat są łaską przez którą kochający Bóg Ojciec chce ratować swoje stworzenie przed zniszczeniem i śmiercią wieczną. Oczyszczenie jest konieczne, by przywrócić prawdziwy obraz Boga w sercach ludzi.
Duch Święty będzie prowadził nas do Arki Niepokalanego Serca Maryi. Pomóżmy wejść tam każdemu, komu się tylko da pomóc!

Nie mamy powodów, aby się lękać. W miłości nie ma lęku. Dzieci Maryi oddane i pełne Ducha są spokojne i pogodne. Przyjmują każde doświadczenie, widząc w nim Łaskę. Dzieci Maryi są latarnią dla swojego otoczenia.

Przekazujcie to wezwanie wszystkim Waszym przyjaciołom i bliskim.

Rozważania są dostępne na stronie www.ocalenie.info

Otwieramy też grupy WhatsApp. Aktualne dostępne grupy będą znajdować się na stronie: https://ocalenie.info/whatsapp.
(jeżeli, któryś z linków nie będzie działać prosimy go wkleić do okna przeglądarki)

Niech święty Józef nas prowadzi.

Pozdrawiam

Wanda Kapica
(Jejmość Anka)

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)