Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Tydzień modlitwy za kapłanów

Tydzień modlitwy za kapłanów

Ponieważ w tym roku, z powodu pandemii wirusa Covid19, byliśmy zmuszeni odwołać międzynarodowe rekolekcje kapłańskie, które miały sie odbyć  w dniach 6–11 lipca 2020 r. w tym samym terminie parafia będzie szczególnie modlić się za kapłanów. Organizujemy, zapraszamy i zachęcamy Was wszystkich do tego, abyście w przyszłym tygodniu wznosili do Boga swoje modlitwy za wszystkich kapłanów. Tygodniowy program modlitwy za kapłanów będzie następujący:

- każdego ranka grupa parafian będzie modlić się za kapłanów na Wzgórzu Objawień od godziny 5.00. Zapraszamy wszystkich parafian i tych, którzy mogą, aby dołączyli do modlitwy.

- w środy i piątki pościmy za kapłanów.

- od czwartku do soboty (9-11 lipca 2020 r.) przed programem modlitewnym  odbędą się   trzy wirtualne katechezy dla kapłanów, które wygłoszą o. Marinko Šakota OFM, o. Ljubo Kurtović OFM i o. Stanko Ćosić OFM.

Parafia św. Jakuba Apostola, Medziugorje


     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)