Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Archiwum » Vicka w San Giovanni Rotondo (Włochy)

Vicka w San Giovanni Rotondo (Włochy)

10 marca, podczas objawienia, Matka Boża dała jej orędzie na Wielki Post: „Wzywam was do odmawiania Tajemnic Chwalebnych Różańca świętego każdego dnia tego Wielkiego Postu, na kolanach, w rodzinie”. Uczyńmy to, Maryja potrzebuje tego dla swych planów! Kto wie, może czyniąc to, o co Ona prosi, sprawimy, że jakieś dzieci nie stracą życia, a inni młodzi nie popełnią samobójstwa?

i w Monte S’Archangelo

11 marca, Matka Boża dała jej następujące orędzie: „Drogie dzieci.Jeszcze raz was proszę, abyście więcej się modlili a mniej mówili, szczególnie podczas tego Wielkiego Postu. Módlcie się, aż się wypełni mój, jeden plan, do którego realizacji jest jeszcze daleko. Proszę was szczególnie o modlitwę za rodziny i młodzież, która znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji: możecie im pomóc tylko waszą modlitwą i waszą miłością. Błogosławię was”. Potem Matka Boża odeszła pozdrawiając zebranych: „Idźcie w pokoju Bożym”. Kiedy Matka Boża znikała, Widząca widziała jak zwykle trzy znaki: krzyż, serce i słońce. W skrócie Vicka powiedziała, że plan Matki Bożej jest daleko od realizacji, gdyż „brakuje modlitwy”.

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)