Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka

VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka

Przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu!/ 1 Kor 1,26/

Wszystkich, którzy modlą się za kapłanów zapraszamy na VIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu „Margaretka” do Sanktuarium NMP Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole w sobotę 13 czerwca . Początek spotkania godz.10.00

W Roku Życia Konsekrowanego chcemy doświadczyć wielkiego bogactwa życia zakonnego w Kościele. Chcemy ogarnąć modlitwą wszystkich, którzy idąc za wskazaniem Rad Ewangelicznych odnaleźli swoje powołanie i realizują je przez tak wiele charyzmatów.

Na to spotkanie zaproszone są też osoby życia konsekrowanego z różnych zgromadzeń zakonnych żeńskich i męskich.

Koniecznie zaprośmy na to spotkanie Kapłanów, za których się modlimy. Powiedzmy im o tym już teraz, by mogli sobie zaplanować czas. Zaprośmy Siostry i Braci Zakonnych pracujących w naszych wspólnotach parafialnych.

Do 10 czerwca czekamy na zgłoszenia grup: tel. 48/6215135 lub e-mail szymmuch@wp.pl

Nie ustawajmy w modlitwie powierzając pielgrzymkę i sam Apostolat opiece Matki Kapłanów, Królowej Pokoju, Różańcowej Pani z Wysokiego Koła.

kustosz Sanktuarium NMP Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole

ks. Szymon Mucha

 

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu październiku polecamy rozważania różańcowe Carvera Alana Amesa. Wilki mistyk doradza, jak z różańcem w dłoni adorować Najświętszy Sakrament. Do każdej książki dodawany jest drewniany Różaniec.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)