Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Walentynki u św. Walentego

Walentynki u św. Walentego

13 lutego 2016 r. - zapraszamy do parafii Jarosławice k/Radomia, gdzie gościliśmy z don Pietro Zorza, na Mszę Świętą z nabożeństwem do św. Walentego i namaszczenie olejem. Z Krakowa autokarowy wyjazd dwudniowy połączony z noclegiem u MB Bolesnej Pani Świętokrzyskiej w Kałkowie-Godowie i uczestnictwem w Misterium Męki Pańskiej. Nawiedzenie Jędrzejowa, Wąchocka i Ostrej Bramy w Skarżysku-Kamiennej.

Program:
13 lutego 2016r.
7.30 – zbiórka: parking przy kościele MB Różańcowej – Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41.
7.45 – ul. Kałuża przy Cracovii. Trasa: al. 29 Listopada - wyjazd na Warszawę; Miechów, Jędrzejów - nawiedzenie pierwszego Opactwa Cystersów w Polsce, Kielce, przyjazd do Jarosławic. Msza Święta ku czci św. Walentego i namaszczenie olejem. Przejazd na nocleg do Kałkowa-Godowa do sanktuarium MB Bolesnej Pani Świętokrzyskiej, obiadokolacja, Misterium Męki Pańskiej.


14 lutego 2016r.
Śniadanie. Msza Święta. Nawiedzenie Wąchocka i Ostrej Bramy w Skarżysku-Kamiennej
Koszt ok. 80 zł przy pełnym autokarze: nocleg – pokoje wieloosbowe.

 

Zapisy: 886 486 123.

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu wrześniu polecamy praktyczny terminarz autorstwa Zbigniewa T. Nowaka na 2020 rok. Nie jest to zwykłe kalendarium ale także poradnik jak korzystać z "apteki natury". Do każdej sprzedanej książki dodany zostanie pocztówkowy obrazek Matki Bożej.

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)