Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Archiwum » Wieczysta adoracja

Wieczysta adoracja

Projekt Kaplicy Wieczystej Adoracji, która powstanie przy parafii św. Jakuba w Medziugorju, powierzony został gdańskiemu atelier „Drapikowski Studio” na spotkaniu w listopadzie 2018 r. podczas rozmów abpa H. Hosera, oo. Franciszkanów i przedstawicieli Stowarzyszenia „Comunità Regina della Pace”.


 

 

 

 

 

„Międzynarodowe Centrum Modlitwy o Pokój istnieje tam od momentu przekazania w 2011r. Monstrancji – z okazji 30 rocznicy Objawień - przygotowanej również przez „Drapikowski Studio”. Był to moment symbolicznego włączenia parafii w Medziugorju do Dzieła 12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju” - mówi p. Piotr Ciołkiewicz, Prezes Stowarzyszenia.

Tworzony obecnie projekt Kaplicy wraz z Ołtarzem adoracji uwzględni istniejącą Monstrancję, tak że całość zostanie niejako do niej dopasowana. By projekt ten mógł być zrealizowany, potrzebne jest ogromne wsparcie, dlatego zwracamy się z gorącym apelem o osobistą modlitwę, zamawianie Mszy Świetych oraz wszelkie ofiary w tej intencji.

W Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej odprawionych zostanie 30 Mszy Świętych w tej intencji w marcu 2019 r., o godz. 7:00 rano.

Agnieszka Wawronowicz

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)