Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Wokół Tajemnicy Medziugorja

Wokół Tajemnicy Medziugorja

Temat objawień w Medziugorju (Medjugorje) staje się w mediach coraz popularniejszy, opinie są różne – często skrajne. Wielu katolików (i nie tylko) zastanawia się, o co w tym wszyskim chodzi.

Kiedy te objawienia się rozpoczęły?

Dlaczego trwają tak długo?

Jaka jest ich treść?

Komu są potrzebne i do czego?

Czy rodzą dobre owoce?

Jakie jest stanowisko Kościoła?

Na te i inne pytania odpowiada książka Marka Barona, absolwenta teologii, nauczyciela-katechety, który od lat zgłębia tematykę słynnych objawień na Bałkanach.

 Choć twórca opracowania nie ukrywa swojej fascynacji wydarzeniami z Medziugorja, wyraźnie oddziela informacje od opinii.

 

Publikacja ma charakter przekrojowy. Została napisana przystępnym językiem, jest wyważona, wzbogaca ją wiele materiałów dodatkowych (świadectwa, tabele, fotografie); zawiera też bogatą bibliografię.

 Warto sięgnąć, bo warto wiedzieć. Zwłaszcza, że temat jest rozwojowy – na pewno będziemy rozmawiać o nim coraz częściej.

 

Polecamy książkę zarówno pasjonatom tematyki i pobożności Maryjnej, jak i tym, którzy w tej dziedzinie stawiają dopiero pierwsze kroki i pragną od podstaw budować rzetelną wiedzę.

 

Informacje redakcyjno-techniczne:

Recenzenci naukowi: dr hab. Anastazja Seul, ks. dr Maciej Arkuszyński
Przedmowa: ks. prof. dr hab. Zygfryd Glaeser
Fotografie: ks. Stanisław Kania SP
Liczba stron: 138
Format: A5
Oprawa: miękka
Cena: 19,90 zł plus 2,60 zł koszty przesyłki

 

 

Książkę można zamówić poprzez kontakt z wydawcą:

 Wydawnictwo "Pod Tytułem"

Bartosz Sadliński

tel. 606 143 362

www.podtytulem.pl

wydawnictwo@podtytulem.pl

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu wrześniu polecamy praktyczny terminarz autorstwa Zbigniewa T. Nowaka na 2020 rok. Nie jest to zwykłe kalendarium ale także poradnik jak korzystać z "apteki natury". Do każdej sprzedanej książki dodany zostanie pocztówkowy obrazek Matki Bożej.

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)