Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Matki Bożej

Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Matki Bożej

Jasna Góra - I sobota lutego – 1.02. 2014 r.

Wyjazd autokarowy z Krakowa na Jasną Górę - na pierwszą sobotę lutego na Mszę św. o 18.30 na Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Matce Bożej Królowej Polski. Msza św. prowadzona przez Bractwo Królowej Polski - o. Alberta Szustaka.

Program:
11.00 - zbiórka 1 lutego 2014r., ulica Pawia 4, przystanek turystyczny pod hotelem Warszawskim Nawiedzenie sanktuarium w Leśniowie
16.45- spotkanie formacyjne w kaplicy św. Józefa – możliwość nabycia Aktów Zawierzenia
18.30 - Msza św. w kaplicy przed Obrazem Matki Bożej
20.00 - Akatyst
21.00 - Apel Jasnogórski i po nim powrót

Koszt przejazdu tam i z powrotem 25 zł (30zł) przy pełnym autokarze.
Zapisy w Redakcji Echa: 12-4130350 i 501710620.
Więcej informacji na stronie Bractwa Królowej Polski www.bractwokrolowejpolski.pl

 

 

     

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)