Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Główne » Brat Elia » Brat Elia uwiecznił Oblicze Jezusa.

Brat Elia uwiecznił Oblicze Jezusa.

Tak można najkrócej określić wydarzenie, w wyniku którego mamy uwiecznioną fotografię Jezusa. Prostując informacje, które krążą po internecie, to wydarzenie miało miejsce podczas badań lekarskich, na które został wysłany do USA. Komisja (nie dziennikarze, czy ludzie) pytała br. Elię czy z kimś rozmawia? Chodziło im o świat duchowy, o aniołów, Matkę Bożą, etc. On w duszy usłyszał głos: - nie odpowiadaj na to pytanie. Pod naciskiem kolejnych dopytywań Komisji głos mu powiedział: - zaproś ich jutro do kościoła, aby zrobić zdjęcie.

 

Komisja zakupiła i dała br. Elii aparat fotograficzny, taką zabawkę z kliszą w środku na 12 zdjęć (czyli nie żadne 36 lub 24), gdyż nie pozwolono mu użyć jego, własnego aparatu, podejrzewając, że może mieć jakąś sztuczkę w środku. Niektórzy członkowie Komisji również mieli swoje super aparaty i robili zdjęcie tej samej, białej ściany, którą wskazał br. Elia, z efektem końcowym równym „0”, czyli nikomu nic nie wyszło, oprócz ostatniego 12 zdjęcia na kliszy aparatu, który dostał br. Elia, które przedstawia oblicze Jezusa.

Dla mających obawy jeszcze jedna uwaga na temat pogłoski, że to nie prawda, bo Jezus nie ma rany na dłoni. Brat Elia ma, a Pan Jezus miał ranę w nadgarstku, a tego już na zdjęciu nie widać.

Książkę (15zł), obrazki (dwa wymiary 0,20 i 0,40zł) z modlitwą i z tym Obliczem można nabyć w Redakcji Echa Medziugorja, tel 12/4130350, e-mail: echo@ceti.pl, http://www.krolowa-pokoju.com.pl/wydawnictwo-sklep.html

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)