Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Prawe » Brat Elia

Brat Elia

 

 

Włoski mistyk i stygmatyk brat Elia Cataldo jest wyraźnym znakiem działania Bożej Łaski we współczesnym świecie. Żyjący w ubóstwie i czystości pośród założonej przez siebie wspólnoty Apostołów Bożych charyzmatyk często pielgrzymuje po świecie ze swoim wyjątkowym świadectwem. Niemal od początku w organizację jego przyjazdów do Polski zaangażowana jest Redakcja Echa Maryi Królowej Pokoju. Ze swej strony pragniemy więc prezentować bieżące informacje na temat brata Elii.

 

 

 

Najnowsze informacje na temat br. Elii Cataldo znaleźć można na stronie internetowej wspólnoty Apostołów Bożych (j. włoski)

https://www.apostolididio.it

 

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu lipcu, gdy Kościół wspomina rodziców Najświętszej Maryi Panny polecamy książkę "Modlitwy do Świętych Anny i Joachima". Do każdej zakupionej książki dodajemy obrazek z "Nowenną Pompejańską".

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)