Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Dokumenty badań medycznych Widzących przekazane abpowi Hoserowi

Dokumenty badań medycznych Widzących przekazane abpowi Hoserowi

W święto ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Świątyni, w środę 21.11.2018 r., po porannej Mszy Świętej abp Henryk Hoser w obecności medziugorskiego proboszcza o. Marinka Šakota i o. Ivana Landeke, który był proboszczem w czasie przeprowadzania badań, przyjął delegację Instytutu Pogranicznych Obszarów Nauk z Innsbrucka.

Dr Thomas Elfride i Angelika Lang przekazali arcybiskupowi Hoserowi kompletną dokumentację projektu badawczego, który na medziugorskich Widzących przeprowadzili prof. Andreas Resch i dr Giorgio Gagliardi w 1998 roku.

Widać było wzruszenie abpa Hosera dobrocią wieloletnich przyjaciół Medziugorja i hercegowińskich franciszkanów.

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu sierpniu, który w sposób szczególny poświęcony jest Matce Bożej, polecamy książkę ks. Piotra Glasa "Ostatnie wołanie Maryi". Do każdej sprzedanej w tym miesiącu książki dodajemy dwa obrazki: obrazek z pierwszym orędziem z Medziugorja oraz obrazek z Koronką Pokoju

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)