Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Kącik czytelniczy. "Ojciec mówi do swoich dzieci"

Kącik czytelniczy. "Ojciec mówi do swoich dzieci"

..."Wy dzieci Moje, znajdujące się poza Kościołem katolickim, wiedzcie, że nie jesteście wyłączone z Mojej Miłości Ojcowskiej. Kieruję do was serdeczne wezwanie, bo wy także jesteście Moimi dziećmi. Jeżeli dotąd żyliście w sidłach, które zastawiał na was demon, to poznajcie teraz, że was oszukał. Przyjdźcie do Mnie, waszego Ojca, a Ja was przyjmę z Radością i Miłością!

Również wy, którzy nie znacie żadnej innej religii poza tą, w której się urodziliście - a religia ta nie jest prawdziwa - otwórzcie oczy! Oto Ojciec wasz, oto Ten, który was stworzył i pragnie was zbawić! Przychodzę do was, aby przynieść wam Prawdę, a z nią Zbawienie. Widzę, że Mnie nie znacie. Nie wiecie, iż niczego innego nie pragnę od was jak tylko tego, byście Mnie poznali jako Ojca i Stworzyciela, a także jako Zbawiciela. I to właśnie z powodu tej niewiedzy nie możecie Mnie kochać. Wiedzcie więc, że nie jestem tak bardzo daleko od was, jak sądzicie!"...

Dalszą część objawienia Boga Ojca do siostry Eugenii Ravassio możecie Państwo przeczytać w książce "Ojciec mówi do swoich dzieci" dostępną w naszej ksiegarni tutaj.

Na zdjeciu obraz Boga Ojca namalowany z polecenia przekazanego Siostrze Eugenii. Bóg mówi, że On i Jego Syn Jezus to jedno, dlatego są do siebie tak podobni. Bóg Ojciec mówi, "do kogo Syn ma być podobny jak nie do Ojca? Bóg Ojciec jest wiecznie młody".

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)