Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Misja Karmelitańska i oo. Bliźniaki

Misja Karmelitańska i oo. Bliźniaki

 

Najnowsza i jedyna książka o misji karmelitańskiej w Burundi i Rwandzie, dla nas szczególnie droga ze względu na naszego opiekuna pielgrzymek i rekolekcji, o. Józefa Trybałę, który jest na tej misji wraz ze swoim bratem bliźniakiem o. Eliaszem - https://www.facebook.com/karmel.bosi/videos/1092863387758975/

„Posyłam Was. Wspomnienia z pracy misyjnej w Burundi i Rwandzie”
o. Sylwan Zieliński ocd
Grupa 11 polskich karmelitów, 01.09.1971 r. wylądowała w burundyjskiej Bużumburze nad brzegiem jeziora Tanganika i dała początek polskim misjom karmelitańskim w Afryce. Na afrykańskiej ziemi przeżyli lata wojny domowej w Burundi i czas ludobójstwa w Rwandzie. Jako misjonarze organizowali, animowali i budowali parafie i ośrodki życia religijnego. Dla tych, do których zostali posłani byli i są duszpasterzami, nauczycielami i duchowymi przewodnikami, na blisko półwiecznej drodze, prowadząc ich do Boga.
Ksiązka ma ok 300str w tym 32 strony to kolorowa wkładka, twarda oprawa. Zamówienia:

Przejdź do sklepu >>>

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)